داستان فیلم

فیلم سینمایی کریسمسی به یاد گذشته در سال 2022 توسط سه کمپانی‌ Warner Bros و Legendary Entertainment و Wild West Picture Show Productions تولید و منتشر شد. این فیلم برای اولین بار در تاریخ 17 نوامبر 2022 توسط سرویس ویدئویی HBO Max در آمریکا، انگلستان، کانادا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، آلمان، استرالیا، چین، ایتالیا، مکزیک، مجارستان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید. کریسمسی به یاد گذشته دنباله فیلم داستان کریسمس A Christmas Story محصول سال 1983 میلادی است. 
داستان فیلم در مورد رالفی است که اکنون بزرگ شده است و تصمیم دارد تا کریسمسی جادویی را مانند همان کریسمسی که خود در کودکی تجربه کرده بود، به فرزندانش هدیه دهد. او برای این کار بار دیگر با دوستان دوران کودکی‌اش ارتباط برقرار می‌کند و…

درباره فیلم

فیلم A Christmas Story Christmas محصول کشور آمریکا ، مکزیک ، مجارستان ، کانادا و در ژانر کمدی ، خانوادگی می‌باشد و به Clay Kaytis کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم کریسمسی به یاد گذشته بازیگرانی چون Erinn Hayes, Peter Billingsley, River Drosche, Zack Ward، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

کارگردان : Clay Kaytis

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.