درباره فیلم

فیلم White Noise محصول کشور آمریکا ، انگلستان و در ژانر کمدی ، درام ، ترسناک می‌باشد و به Noah Baumbach کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم نویز سفید بازیگرانی چون Adam Driver, Don Cheadle, Greta Gerwig, Raffey Cassidy, Lars Eidinger, Jodie Turner-Smith, Sam Nivola, George Drakoulias, Francis Jue, Sam Gold, May Nivola, Danny Wolohan، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم

 • ژانر: ترسناک، کمدی سیاه، درام
 • سال انتشار: ۲۰۲۲
 • زبان: انگلیسی
 • محصول کشور: ایلات متحده آمریکا، بریتانیا
 • کارگردان: نوآ بامباک
 • بازیگران: آدام درایور، گرتا گرویگ،رافی کسیدی، آندره ۳۰۰۰،آلساندرو نیوولا، جودی ترنراسمیت، دان چیدل
 • تهیه کنندگان: نوآ بامباک، دیوید هیمن، اوری سینگر
 • نویسندگان: نوآ بامباک (بر اساس رمانی از دان دلیلو)

ادبیات پستمدرن عنوانی جذاب و همزمان مناقشه برانگیز است. به صورت کلی این گونه آثار در تقابل با کلیت یکدست و واضح مدرنیستی شکل گرفتهاند. یکی از برجستهترین نویسندگان ادبیات پستمدرن، «دان دلیلو» نمایشنامهنویس، فیلمنامهنویس و رماننویس ۸۵ ساله آمریکاییست. او برنده جوایز متعدد بینالمللی شده و در سال ۱۹۸۵ برای هشتمین رمان خود، «نویز سفید» برنده جایزه «کتاب ملی» و «حلقه منتقدان کتاب ملی» شد.

دانلود رایگان فیلم منو The Menu 2022 با دوبله اختصاصی

این کتاب که یکی از برجستهترین آثار پستمدرنی ادبیات آمریکاست، حول محور گفتگوی راوی اصلی و زنش که هر دو استاد دانشگاهاند، و مسائل و اتفاقات پیرامون آنها شکل گرفته و مسائلی مانند جنگ، خانواده،آلودگی و احیای جنبشهای کمونیستی در آن مطرح میشود. رمانی ضد جنگ و ضد سیاست که انسان را در تقابل با پیشرفتهای بیبدیل بشری از یک طرف و ترس و اضطراب و ترور و خشونت از طرف دیگری قرار میدهد. برای مشاهده اقتباس سینمایی از این رمان و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله فارسی به وبسایت ۲۴ مووی مراجعه نمایید.

نقد و معرفی فیلم نویز سفید White Noise 2022

«نوآ بامباک» نویسنده، کارگردان و تهیهکننده ۵۳ ساله (۱۹۶۹) آمریکایی کارگردانی سینمایی «نویز سفید» را برعهده دارد. او برای فیلم «ماهی مرکب و نهنگ» نامزد اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد. تهیهکنندگی این فیلم را «ون اندرسون» برعهده داشته است. بامبک با دوست دیرینهاش یعنی وس اندرسون در چندین پروژه همکاری کرده است از جمله نوشتن فیلمنامه «آقای فاکس شگفتانگیز» و «زندگی در آب با استیو زیسو». 

نوآ بامبک آثار موفق دیگری مانند «ماداگاسکار ۳: تحت تعقیبترینهای اروپا»، «گرین برگ»، «فرانسیس ها» و مستند «دی پالما» را در کارنامه دارد. او در سال ۲۰۱۹ با سینمایی «داستان ازدواج» به موفقیت زیادی رسید و با تحسین جهانی منتقدان روبهرو شد. این فیلم در لیست ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۹ به انتخاب مجله تایم قرار گرفت و نامزد ۶ جایزه گلدن گلوب و ۶ جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه شد. مشکلات خانوادگی و روابط بین زن و مرد از تمهای اصلی و تکرار شونده در آثار این نویسنده و کارگردان آمریکایی است. برای دیدن آخرین کارگرانی نوآ بامباک و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله اختصاصی از وبسایت ۲۴مووی استفاده کنید.

خلاصه داستان فیلم نویز سفید دوبله فارسی 

در سینمایی «نویز سفید» یک سال از زندگی پروفسور «جک گلدنی» با بازی  «آدام درایور» را شاهد هستیم. او با همسرش «بابت گلدنی» با بازی «گرتا گرویگ» و چهار فرزندش زندگی میکند. پروفسور جک گلدنی استاد دانشگاه روی هیل است و زندگی روزمره خود را در کنار خانواده طی میکند که ناگهان در اثر «رویداد سمی هوابرد» و تصادف فاجعهبار قطار که حاوی زبالههای شیمیایی است، از هم جدا میشوند. برای دیدن فیلم «نویز سفید» و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله اختصاصی به وبسایت ۲۴مووی مراجعه کنید.

معرفی شخصیتها و بازیگران فیلم White Noise نویز سفید

آدام درایور نقش پروفسور جک گلدنی را بازی میکند. درایور بازیگر ۳۸ ساله (۱۹۸۳) آمریکایی که کارش را از تئاتر شروع کرده، برای اولین بار با حضور در سریال «دختران» به شهرت رسید. او بخاطر حضور در این سریال سه بار متوالی نامزد دریافت جایزه امی شد. او در «لینکلن» ساخته «استیون اسپیلبرگ»، «درون لویندیویس» از برادران «کوئن»، «سکوت» ساخته «مارتین اسکورسیزی» و «پترسون» از «جیم جارموش» نیز بازی کرده است.

از دیگر حضورهای سینمایی او بازی در «جنگ ستارگان: نیرو برمیخیزد» به کارگردانی «جی.جی. آبرامز»، «جنگ ستارگان: آخرین جدای» به کارگردانی «ریان جانسن» و «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» به کارگردانی جی.جی. آبرامز است. «آخرین دوئل» و «خاندان گوچی»، هر دو به کارگردانی ریدلی اسکات از آخرین آثار اوست. آدام درایور در «فراری» به کارگردانی «مایکل مان» و «مگالوپلیس» به کارگردانی «فرانسیس فورد کاپولا» نیز حضور داشته است. برای دیدن بازی او در سینمایی آخرالزمانی و کمدی سیاه نویز سفید و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله اختصاصی به وبسایت ۲۴مووی مراجعه کنید و از جدیدترین فیلمهای سینمایی با دوبله اختصاصی لذت ببرید. 

«گرتا سلست گرویگ» بازیگر ۳۹ ساله (۱۹۸۳) آمریکایی در سینمایی نویز سفید در نقش بابت گلدنی ظاهر شده است. گرتا گرویت مدتی طولانی شریک زندگی نوآ بامباک کارگردان این فیلم بوده و همکاری پرثمری داشتهاند. البته ارتباط کاری این دو پس از جدایی نیز ادامه پیدا کرده است. او برای بازی در فیلم فرانسیسها به کارگردانی نوآ بامباک و نویسندگی مشترک او و بامباک، نامزد دریافت جایزه گلدنگلوب شد.

گرویک در سال ۲۰۱۲ در فیلم «تقدیم به رم با عشق» از «وودی آلن» و در کنار الک بالدوین، روبرتو بنینی، پنهلوپه کروز و الن پیج حضور پیدا کرده است. او در سال ۲۰۱۴ در سینمایی کمدیاروتیک «تحقیر» به کارگردانی «بری لوینسون» بازی کرده. این فیلم اقتباسی از رمان «تحقیر» به نویسندگی «فلیپ راث» است. فلیپ راث یکی از بزرگترین نویسندگان نیم قرن اخیر و برنده جوایز مهمی مانند پولیتزر، فرانتس کافا و پن/فاکنر شده است. این بازیگر در این فیلم در کنار آل پاچینو که یکی از تهیهکنندگان این فیلم نیز بود بازی کرده است.

گرتا گروینگ نویسنده و کارگردان برجستهای نیز محسوب میشود. او در سال ۲۰۱۷ سینمایی «لیدی برد» و سال ۲۰۱۹ «زنان کوچک» را نویسندگی و کارگردانی کرده است. این آثار با استقبال گسترده منتقدین و مخاطبان روبهرو شدند. برای دیدن بازی او در سینمایی نویز سفید و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله اختصاصی به وبسایت ۲۴مووی بروید.

«رافی کسیدی» بازیگر ۲۱ ساله (۲۰۰۱) بریتانیایی نقش دبی را بازی میکند. این بازیگر جوان در سینمایی اکشن و فانتزی «سفید برفی و شکارچی» به کارگردانی «روپرت سندرز» و نویسندگی «جان لیهنکاک» و «حسین امینی» حضور پیدا کرده است. او در این فیلم که اقتباسی متفاوت از داستان سفید برفی است، با کریستین استیوارت، کریس همسورث و شاریز ترون همبازی بوده است. او در سینمایی «سرزمین فردا» با جرج کلونی و هیو لوری و در  فیلم «کشتن گوزن مقدس»‌ به کارگردانی «یورگوس لانتیموس» با کالین فارل و نیکول کیدمن همبازی بوده است. برای دیدن بازی رافی کسیدی در سینمایی نویز سفید و دانلود رایگان فیلم White Noise با دوبله اختصاصی به وبسایت ۲۴مووی مراجعه فرمایید.

زمان پخش فیلم 2022 White Noise نویز سفید

سینمایی نویز سفید در تاریخ ۳۰ دسامبر ۲۰۲۲ اکران عمومی میشود.

دانلود رایگان جدیدترین فیلم‌های خارجی با دوبله اختصاصی

نقد و معرفی فیلم نویز سفید White Noise 2022

فیلم های مشابه

5 دیدگاه

  سبا دسامبر 3, 2022

  شاهکاری دیگر از نوآ بامباک؟

  سعید دسامبر 3, 2022

  فیلم نوآ بامباک میشه بد باشه مگه
  من خیلی منتظررشم!

  ممد دسامبر 3, 2022

  موضوع جدید و جذاب باید جالب باشه

  lida دسامبر 3, 2022

  دوس دارم ببینم موضوعش برام جالبه

  پگاه ژانویه 3, 2023

  خیلی منتظرم ببینمش

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.