داستان فیلم

فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید به کارگردانی مارین بوشن و نویسندگی مشترک مارین بوشن و مایکل ورونین در ژانر دارم، جنگی است. این فیلم برای اولین بار در تاریخ 24 آگست 2022 در کشور اوکراین اکران شد و پس از آن در آمریکا و کانادا نمایش داده شد. فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید با بودجه 997 هزار یورو ساخته شد و توانست در گیشه تنها فروش 881 دلار را تجربه کند.

در این فیلم هنرمندانی همچون مارینا کوشکینا، اولگ دراچ به هنرنمایی پرداخته اند.

داستان فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید درمورد مردی صلح طلب به نام “مایکولا” است که زندگی آرامی دارد و همواره سعی می‌کند در زندگی برای بشریت مفید باشد. اما هنگامی که جنگ در دونباس آغاز می‌شود و گروهی از شبه نظامیان همسر باردارش را به قتل می‌رسانند و خانه‌اش را به آتش می‌کشند، زندگی مسالمت آمیز خود را کنار گذاشته و پس از بهبودی به دنبال انتقام از قاتلین می‌رود. او برای مبارزه به عنوان یک تک‌تیرانداز در دونباس، به استخدام ارتش اوکراین در می‌آید و پس از یادگیری فنون تیراندازی به عنوان یک تک تیرانداز، با قاتلان همسرش روبرو شده و…

درباره فیلم

فیلم Sniper. The White Raven محصول کشور اکراین و در ژانر درام ، جنگی ، هیجان انگیز ، اکشن می‌باشد و به Marian Bushan کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم تک‌ تیرانداز: کلاغ سفید بازیگرانی چون Aldoshyn Pavlo, Maryna Koshkina, Andrey Mostrenko، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

کارگردان : Marian Bushan

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.