داستان فیلم

فیلم سینمایی ارباب سایه توسط سه کمپانی Rock Solid Productions I و Compound B و White Snake Golden Dragon  در سال 2022 تولید و منتشر شده است. این فیلم برای اولین بار در تاریخ 4 نوامبر 2022 توسط کمپانی Saban Films در سینماهای منتخب کشور آمریکا اکران شد؛ سپس در 8 نوامبر توسط Madman Entertainment در آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، آلمان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید. 
در فیلم ارباب سایه می‌بینید مردی جوان طی یک مبارزه وحشیانه کشته شده و حال با قدرت‌های فراطبیعی دوباره متولد شده است؛ اکنون او میان نیروهای شیطانی که در حال تسریع آخرالزمان هستند و گروهی از افراد که تلاش می‌کنند از فرزندان خود در برابر خطرات محافظت کنند، قرار گرفته و تلاش می‌کند تا شهر را نجات دهد اما در این مسیر با چالش‌های فراوانی روبرو می‌شود…

درباره فیلم

فیلم Shadow Master محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن ، هیجان انگیز ، ماجراجویی می‌باشد و به Pearry Reginald Teo کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم ارباب سایه بازیگرانی چون Brian Le, D.Y. Sao, Layton Matthews، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

بازیگران : Brian Le, D.Y. Sao, Layton Matthews
کارگردان : Pearry Reginald Teo

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.