درباره فیلم

فیلم Running the Bases محصول کشور آمریکا و در ژانر درام ، خانوادگی می‌باشد و به Marty Roberts, Jimmy Womble کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم اجرای پایه ها بازیگرانی چون Gigi Orsillo, Brett Varvel, Cameron Arnett, Todd Terry، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم

فیلم سینمایی اجرای پایه ها یا بردن امتیازات در سال 2022 توسط  کمپانی‌ UP2U Films تولید و منتشر گردید. این فیلم برای اولین بار در تاریخ 16 سپتامبر 2022 توسط کمپانی UP2U Films در سینماهای کشور آمریکا اکران شد و توانست به فروش تقریبی 1.5 میلیون دلار در گیشه جهانی دست پیدا کند؛ سپس توسط Bridgestone Multimedia در آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، برزیل، ایتالیا، فرانسه، آلمان، چین و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر شد. 
داستان فیلم سینمایی اجرای پایه ها در مورد یک مربی بیسبال به نام لوک بروکس است که در شهر کوچکی زندگی می‌کند و پیشنهاد کار در یک دبیرستان بزرگ را دریافت می‌کند، اکنون او تصمیم می‌گیرد تا با خانواده خود خانه را ترک کند و در دبیرستان مشغول به کار شود. لوک که مردی با ایمان است، به زودی با مخالفت شدید ناظم مدرسه در روش‌های مربیگری‌اش روبرو می‌شود و…

کارگردان : Marty Roberts, Jimmy Womble

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *