درباره سریال

سریال Dark محصول کشور آلمان ، آمریکا و در ژانر جنایی ، درام ، معمایی ، علمی تخیلی ، هیجان انگیز می‌باشد و به کارگردانی در سال 2017 ساخته شده است. در سریال تاریکی بازیگرانی چون Karoline Eichhorn, Louis Hofmann, Jördis Triebel, Maja Schöne، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان سریال

داستان سریال Dark در شهری خیالی در آلمان به نام Winden اتفاق می‌افتد. موضوع سریال دارک سفر در زمان است. طی اتفاقات عجیب و گم شدن دو کودک، اهالی شهر بسیار شوکه شده و زندگی 4‌ خانواده شدیدا بهم گره می‌خورد. شخصیت اصلی این سریال پسرنوجوانی است به نام جوناس کانوالد که سعی دارد با موضوع خودکشی پدرش کنار بیاید. از طرف دیگر افسر پلیسی است به نام اولریک نیلسن که برادرش 33 سال پیش گم شده و حالا هم پسر کوچکش گم شده‌است.

از دیگر آثار سازندگان سریال Dark می‌توان به سریال 1899 اشاره کرد که ماجرای گروهی مهاجر را در کشتی روایت می‌کند که درگیر ماجراهای مرموز و پیچیده ای می‌شوند.

سریال تاریکی اگرچه یک سریال جنایی، فانتزی و علمی تخیلی است، اما فراتر از این است و سوالات فلسفی و وجودی را مطرح می کند. در این مجموعه به بررسی اهمیت وجودی زمان و تاثیر آن بر وجود انسان پرداخته می شود. این سریال یکی از پیچیده‌ترین محصولات تلویزیونی سال های اخیر است که در آن چند قانون در مورد سفر در زمان وجود دارد. همه وقایع به صورت چرخه ای اتفاق افتادند و تغییر گذشته تقریبا غیرممکن است. علاوه بر این، روابط خانوادگی بین شخصیت های مختلف بسیار پیچیده و چند لایه است. یکی از نقاط قوت و ویژگی های مهم سریال Dark را می‌توان چرخش تکان‌دهنده و غیرمنتظره در داستان دانست. اوج این پیچ و تاب ها را در پایان فصل دو دیدیم که حقیقت حداقل یک جهان موازی را آشکار می کند. تاکنون شاهد داستان ساکنان شهر در دهه های 20، 50، 80، حال و آینده بوده ایم. با این حال، سؤالی که مارتا در اینجا مطرح می‌کند به بعد زمانی بستگی ندارد و به حقیقت دیگری اشاره می‌کند.

تماشای آنلاین و دانلود رایگان سریال خارجی با دوبله فارسی

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *