داستان فیلم

فیلم مولوخ Moloch 2022 محصول کمپانی کمپانی NL Film کشور هلند در 19 می 2022 اکران شد. فیلمنامه این فیلم را نیکو ون دن برینک و دان باکر به صورت مشترک به رشته تحریر درآوردند نیکو ون دن برینک کارگردانی آن را بر عهده داشته است. بازیگرانی چون سالی هارمسن، اننکه بلوک، ماراکوزا هامر، اد ون کمپن، ادون رزوانولی، ویلمیجن کرسنهوف، فرد گوسنز، فی نگوین و غیره در مولوخ به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم مولوخ که ژانر ترسناک و هیجان انگیز دارد برای داستان ترسناک، بازی خوب بازیگران، فیلمنامه، جلوه‌های ویژه، سکانس‌های مهیج، کارگردانی و همچنین ارزش‌های تولید بسیار مورد تحسین واقع شد.
تریک در کنار باتلاقی واقع در شمال هلند زندگی می کند. زمانیکه در طول شب او و خانواده اش توسط غریبه ای مورد حمله قرار می گیرند، جستجویش را برای یافتن پاسخی آغاز می کند. او هر چه بیشتر می گردد، بیشتر متقاعد می شود که توسط نیرویی کهن مورد حمله قرار گرفته است.

درباره فیلم

فیلم Moloch محصول کشور هلند و در ژانر ترسناک می‌باشد و به Nico van den Brink کارگردانی در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم مولوخ بازیگرانی چون Sallie Harmsen, Anneke Blok, Markoesa Hamer، و... به ایفای نقش پرداخته اند.

کارگردان : Nico van den Brink

فیلم های مشابه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.