جدیدترین فیلم و سریال ها

دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی

سال‌هاست که سریال‌های درام و درگیرکننده ترکی توسط خیلی از بینندگان فارسی زبان دنبال می‌شوند و طرفداران زیادی هم پیدا کرده‌اند؛ از داستان‌های غمگین و عاشقانه گرفته تا سریال‌هایی با فضای مرموزتر و تاریک‌تر که در زمان‌ها و دوره‌های مختلف (از دوره پادشاهان قدیمی و باستانی گرفته تا زندگی‌های مدرن و امروزی) روایت می‌شوند. آثار مختلفی برای قرار گرفتن در بین بهترین سریال‌های ترکی وجود دارند اما با معرفی برخی از این عناوین در این مطلب، قصد داریم تا لیستی برای دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

دانلود رایگان سریال ترکی عطیه با دوبله اختصاصی

 

دانلود رایگان سریال ترکی عطیه با دوبله اختصاصی

عطیه دومین سریال در لیست دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی ما است که داستان زنی با همین نام را روایت می‌کند که با همسر خود (اوزان) و خانواده‌اش در استانبول زندگی آرام و پرآرامشی دارند؛ تا اینکه رازی در قدیمی‌ترین معبد جهان با نام گوبکلیتپه کشف شده و زندگی عطیه را زیر و رو می‌کند. این راز که توسط باستان شناسی به اسم ارهان برملا می‌شود، پرده از ارتباط جادویی و عرفانی عطیه با معبد گوبکلیتپه برمی‌دارد که همین امر، سبب ایجاب عطیه برای کشف گذشته خود و ارتباطش با معبد می‌شود. بدون معطلی به دانلود رایگان سریال ترکی عطیه با دوبله اختصاصی بپردازید تا بفهمید چه سرنوشتی در انتظار عطیه است.

 

دانلود رایگان سریال ترکی فاطما با دوبله اختصاصی

 

دانلود رایگان سریال ترکی فاطما با دوبله اختصاصی

اولین عنوان در لیست دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی، سریال ترکی فاطما است که داستان آن حول محور شخصیت فاطما که یک نظافت‌چی 35 ساله است روایت می‌شود. همسر او (ظفر) که به تازگی از زندان آزاد شده، ناگهان ناپدید می‌شود و فاطما در راه پیدا کردنش، دست به قتلی غیرمنتظره می‌زند که زنجیره این قتل‌ها رفته رفته طولانی‌تر شده و راه فرار از این مخمصه برای فاطما، هر روز دشوارتر می‌شود. برای دانلود رایگان این سریال ترکی با دوبله فارسی، هرچه سریعتر اقدام کنید تا ادامه داستان فاطما را نظاره‌گر باشید.

 

دانلود رایگان سریال ترکی کلاغ با دوبله اختصاصی

 

دانلود رایگان سریال ترکی کلاغ با دوبله اختصاصی

برای عنوان بعدی در فهرست دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی، به سراغ سریال کلاغ می‌رویم که داستان دو دوست پلیس را روایت می‌کند که بعد از یک حادثه، یکی از این افراد به دیگری خیانت کرده و سبب کشته شدن او می‌شود. همین امر باعث ایجاد دشمنی و جدایی بین فرزندان این دو پلیس یعنی کوزگون و دیلا می‌شود. بعد از سال‌ها کوزگون با هویتی جعلی، برای انتقام خون پدرش اقدام می‌کند و در این راه با دیلا دیدار می‌کند که حالا تبدیل به وکیلی موفق شده است. برای ادامه داستان جذاب این سریال، به دانلود رایگان سریال ترکی کلاغ با دوبله فارسی پرداخته و از آن لذت ببرید.

 

دانلود رایگان سریال ترکی محافظ با زیرنویس فارسی

 

دانلود رایگان سریال ترکی محافظ با زیرنویس فارسی

هاکان، نام جوانی است که در معرض طلسمی قرار می‌گیرد و این طلسم، قدرت‌های فرابشری و فراطبیعی به او می‌دهد. حالا هاکان باید برای درک هرچه بیشتر قدرت‌هایش تلاش کند و برای این کار، به گذشته و رازهای خودش رجوع می‌کند تا پرده از آن‌ها بردارد. همچنین باید هم‌زمان با کار برروی نیروی جدیدی که کسب کرده، از این قدرت برای محافظت از مردم، دوستان و عزیزانش در برابر نیروهای اهریمنی و شوم استفاده کند که در این راه دوستانش هم او را همراهی می‌کنند تا هاکان تنها نباشد.

 

دانلود رایگان سریال ترکی تقدیر با دوبله اختصاصی

 

دانلود رایگان سریال ترکی تقدیر با دوبله اختصاصی

سریال ترکی تقدیر، داستان افرادی خاص با استعدادها و پس زمینه‌های متفاوتی است که در شهر استانبول باهم ملاقات می‌کنند که این ملاقات، دیدار معمولی و ساده‌ای نیست بلکه ملاقاتی مهیج و غافلگیرکننده است که برخی از این افراد به صورت ناخواسته، و برخی دیگر به صورت کاملا ارادی به روند وقوع آن بها بخشیده‌اند که همین مسئله دلیل جذابیت و درگیرکنندگی ادامه داستان است که با دانلود رایگان سریال ترکی تقدیر با دوبله فارسی، می‌توانید به تماشای آن بنشینید.

 

دانلود رایگان سریال ترکی حلقه با زیرنویس فارسی

 

دانلود رایگان سریال ترکی حلقه با زیرنویس فارسی

سریال حلقه که یکی از بهترین سریال‌های ترکی از نظر بینندگان است، چهارمین پیشنهاد ماست که داستانی جنایی دارد. این سریال، روایت گروه مافیایی بزرگی است که کنترل تمامی خلاف‌ها و کارهای غیرقانونی ترکیه را برعهده دارند و در کنار این قدرت بزرگ، ترسی عظیم نیز وجود دارد که آن ترس، قوی شدن اعضای این گروه و وحشت از نیرومند شدن آن‌ها است. برای جلوگیری از این اتفاق، باید دست‌ها به خون آلوده شود و چشم بر رحم و محبت بست. در این بین هم دو جوان با نام‌های کاعان و جهانگیر به دنبال نقشه‌ای برای انتقام هستند که داستان این سریال را بیش از پیش بهم گره می‌زنند. برای تماشای ادامه داستان، به دانلود رایگان این سریال ترکی پرداخته و لذت کافی را ببرید.

 

دانلود رایگان سریال ترکی بیداری سلجوقیان بزرگ با دوبله اختصاصی

 

دانلود رایگان سریال ترکی بیداری سلجوقیان بزرگ با دوبله اختصاصی

سریال ترکی بعدی که قصد معرفی آن را داریم، بیداری سلجوقیان بزرگ نام دارد که حال و هوای تاریخی و جنگی دارد و در زمان حکومت سلجوقیان روایت می‌شود. این داستان سرگذشت سلطنت ملکشاه را به تصویر می‌کشد و بینندگان را درگیر سیاست‌ها، جنگ‌ها، اوضاع فرهنگی و اجتماعی آن دوره می‌کند. نکته جذاب این سریال، بالا بودن کیفیت ساخت آن و همچنین رجوع به فضای تاریخی و حماسه آفرینی در دوره پادشاهان باستان است که سازندگان آن به خوبی از عهده این عمل برآمده‌اند. سریال ترکی بیداری سلجوقیان، آخرین پیشنهاد ما در لیست دانلود رایگان سریال ترکی با دوبله فارسی بود که همین حالا می‌توانید به دانلود آن پرداخته و لذت کافی را ببرید.

بلاگ های مرتبط